Kripto Dünyası

En iyi Kripto Para Borsaları

Başlıklar

En iyi Kripto Para Borsaları

En iyi Kripto Para Borsaları ve Dünya Kripto para kullanıcılarının istatistiklerine göre ve CoinMarketCap verileri baz alınarak aşağıda Dünyanın En Popüler Kripta Para Borsalarını sizler için yazdım.

 

en iyi kripto para borsalari

KAYIT OL

En iyi Kripto Para Borsaları listesinde 1. sırada ;

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.


En iyi Kripto Para Borsaları-Paribu

KAYIT OL

En iyi Kripto Para Borsaları listesinde 2. sırada ;

Paribu, 2017’de kullanıma sunulan Kripto para alım satım platformudur. Paribu, 2015’te ön hazırlık çalışmalarına başlamış, 2016’da kurulmuş ve 14 Şubat 2017’de halkın kullanımına açılmıştır.Kullanımı kolay arayüzü ile kripto para al-sat işlerine yeni başlayan kişiler için ilk seçilen borsadır.Ayrıca Türkiye’nin en Büyük ve En iyi Kripto Para Borsaları arasındadır.


En iyi Kripto Para Borsaları-Coinbase

KAYIT OL

Coinbase markalı Coinbase Global, Inc., bir kripto para birimi değişim platformu işleten bir Amerikan şirketidir.

CoinMarketCap verilerine göre Dünyanın en büyük 2. Kripto para borsasıdır


 

En iyi Kripto Para Borsaları 2 – kucoin logo1

KAYIT OL

2017 yılında başlatılan KuCoin, altı milyon kullanıcısına bir dizi ticaret seçeneği sunan küresel bir kripto borsasıdır. Bunlar, kredi verme ve stake etme ile birlikte spot, marj, vadeli işlemler ve P2P ticaretini içerir. KuCoin, en gelişmiş güvenlik seviyesini ve yaklaşık 400 kripto para birimi seçeneği sunduğunu iddia ediyor.An itibari ile Dünyanın En büyük 6. Kripto para borsasıdır.


En iyi Kripto Para Borsaları 3 – Huobi logo

KAYIT OL

Huobi, Seyşeller merkezli bir kripto para borsasıdır. Çin’de kurulan şirketin şu anda Hong Kong, Güney Kore, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ofisleri bulunmaktadır. Ağustos 2018’de halka açık bir Hong Kong şirketi oldu.An itibari ile Dünyanın en büyük 7. Kripto para borsasıdır.

Önerilen Yazı:  Kripto Paraların Geleceği #1

En iyi Kripto Para Borsaları 4 – gateio logo

KAYIT OL

Gate.io, kripto para birimi ticareti için tek adresiniz olmayı hedefliyor. Platform, 350’den fazla pazara yayılmış yaklaşık 200 farklı para birimi taşıyor. Tüccarlar, en yaygın kullanılan piyasalar spot ve marj ticareti ile kripto para birimi alıp satabilir. CoinMarketCap verilerine göre Dünyanın en büyük 10. Kripto para borsasıdır.


En iyi Kripto Para Borsaları 5 – mexc global logoo

KAYIT OL

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performanslı eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve blokzincir teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70’den fazla ülkede yaklaşık 5 milyon kullanıcıya sahiptir. MEXC, bu başarılarıyla yeni ve eski yatırımcılar için ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir. Piyasada görüpte bulamayacağınız pek çok altcoini bu borsada bulabilirsiniz.Benimde çok sık kullandığım borsalar arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu