Oyun Dünyası

Fall Guys İncelemesi

Fall Guys incelemesi ile beraber insanların merak etmiş olduğu bir oyun olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Sizlere Fall Guys’tan söz edeceğiz.

Daha önce Steam’de yer alan ve para ile satılan Fall Guys, sonrasında ücretsiz olarak Epic Games’e eklenmişti. Haziran’dan bu yana bedava bir şekilde kullanıcılarla buluşan bu oyun, sunduğu özelliklerle başarılı bir performans veriyor. Eskiye oranla daha profesyonel haritalara sahip olan Fall Guys’ı oynamak isteyen oyuncular oyunun nasıl olduğunu araştırıyor.

Başlıklar

Fall Guys İncelemesi

Tasarım

Fall Guys’ın grafiklerinin olağanüstü olmasa da renkli olduğunu belirtmek gerekiyor. Grafiklerinin yanı sıra oyunun gerçekçi animasyonlara sahip olduğunu ifade edelim. Grafik ve animasyonların yanı sıra seslerinin de bilinmesi gerekiyor. Oyundaki her bir ses efekti ve müzik oyuna uygun bir şekilde seçilse de Asya tarzı müzikleri beğenmeyenler için oyun, çok güzel gelmeyebilir.

Oynanış

Mediatonic tarafından geliştirilen ve Epic Games’in yayınladığı bir oyun olan Fall Guys, aksiyon dolu ve eğlenceli bir oyun olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Kullanıcılar, oyunu oynarken öncelikle bir mod seçiyor. Örneğin tur atlamalı moddan yararlanan bir oyuncu, her turda elemeleri geçmeye çalışarak bir sonraki tura yükseliyor. Finalde ise sona kalan lider oluyor.

Fall Guys incelemesi

Oyunda birçok harita var. Her turda rastgele seçilen haritalar ile birlikte kullanıcıların bu haritalarda en iyi mücadeleyi vermesi gerekiyor. Fall Guys incelemesi yaparken haritalardan da kısaca bahsedelim. Bazı haritalar atlamalı, bazıları uçmalı olabiliyor. Bazen de aşağı düşmeden ilerlemek gerekiyor.

Optimizasyon

Eğlenceli ortamıyla insanların ilgisini çekmeyi başaran Fall Guys, bununla birlikte kaliteli bir optimizasyona sahip. Oyun içi satın alım ve çeşitli stiller ile karakterini geliştirebilen oyuncu, eklentilerle beraber oyunu daha eğlenceli hale getirebilir. Fall Guys incelemesi yaparken sistem gereksinimlerini de bilmek gerekiyor.

Önerilen Yazı:  RAW Oyunu ve Hikayesi

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri:

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5 işlemci
  • 8 GB RAM
  • 2 GB depolama alanı
  • NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950 ekran kartı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu