Püf Noktalar

İlginizi Çekecek 19 Websitesi

İlginizi Çekecek 19 Websitesi

İlginizi Çekecek 19 Websitesi olan yazı serisine faydalı ve farklı bulduğum websitelerini buldukça güncelleyeceğim.

 

*Letsenhance adlı yapay zeka destekli site sayesinde düşük çözünürlükteki fotoğraflarınızın çözünürlüğünü ve netliğini oldukça iyi bir şekilde arttırabilirsiniz.

*OcearchOrg isimli web sitesi sayesinde üzerine takip cihazı takılan birçok canlının bütün bilgilerine erişim sağlayıp detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz.

*Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın kendi sitesindeki “Sanal Gezinti” menüsü sayesinde ülkemizin bir çok turistik bölgesini sanal bir şekilde gezebilirsiniz.

*Ninite.com adlı web sitesi sayesinde format sonrası gerekli tüm programları tikleme işlemi yaparak tek seferde indirebilirsiniz.

*Musclewiki.org isimli web sitesi sayesinde seçeceğiniz kas bölgesine göre size önerilecek olan egzersiz programlarını videolu bir şekilde inceleyebilirsiniz.

*Tastedive.com isimli web sitesi sayesinde izleyip çok sevdiğiniz bir filme benzer, alternatif filmleri listeleyebilirsiniz.

*RemoveBg isimli web sitesi sayesinde istediğiniz bir görseli saniyeler içerisinde dekupe (arka plan temizleme işlemi) edebilirsiniz.

*Virustotal.com isimli web sitesi sayesinde şüphelendiğiniz tüm program ve apk uygulamalarını yükleyerek herhangi bir virüsün bulaşıp bulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

*Printwhatyoulike.com isimli web sitesi sayesinde reklamlar, rahatsız edici bölümler olmadan bir web sitesinden sadece linkini belirterek rahatlıkla çıktı alabilirsiniz.

*Oldversion.com isimli web sitesi sayesinde bir programın en eski versiyonlarına kadar görüntüleyip rahatlıkla indirme işlemi yapabilirsiniz.

*Devid.info isimli web sitesi sayesinde ihtiyacınız olan her türlü driver’ı (sürücü) rahatlıkla bulup indirebilirsiniz.

*Backgroundchecks.org isimli web sitesi sayesinde Hemen hemen her türlü web sitesi ve sosyal medya platformlarında bulunan hesaplarınızı sadece bir tık işlemi ile kaldırtabilirsiniz.

*Faxzero.com isimli web sitesi sayesinde günde 5 taneye kadar ücretsiz faks gönderim işlemi sağlayabilirsiniz.

*Medulus.io isimli web sitesi sayesinde taşıdığınız hastalık hakkında çok detaylı bilgilere ulaşabilir ve bir doktor edasıyla sizinle ilgilenmesini izleyebilirsiniz. Hatta belirtilerinize göre size teşhis koyabilir.

*Thispersondoesnotexist.com isimli web sitesine her girdiğinizde ekranda yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir insan portresine denk geliyorsunuz. Bu portlere kesinlikle hiç bir insana ait değil, tamamen yapay zeka tarafından rastgele oluşturuluyor.

*Kafiyem isimli web sitesi sayesinde kelimeye göre en uygun kafiye önerilerini bulabilirsiniz.

*Kitapmetre isimli web sitesi sayesinde aradığınız kitap ismine göreen uygun fiyatlı web sitelerini listeleyebilirsiniz.

*Gifs isimli web sitesi sayesinde youtube videolarını gif dosyalarına çevirebilirsiniz.

*Supercook isimli web sitesi sayesinde elinizdeki malzemelere göre yemek tarifi önerileri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu