Püf Noktalar

Windows 10 Orjinal Yapma | YENİ YÖNTEM ÇOK KOLAY!!

Başlıklar

Windows 10 Orjinal Yapma YENİ YÖNTEM ÇOK KOLAY!!

     Windows 10 Orjinal Yapma ile ilgili genelde Kmspico adlı program kullanılır.ama biz bu yöntem ile windows etkinleştirme yapmayacağız! Antivirüs programları bunu tehdit algıladığından sıkıntı çıkarabiliyor. Yeni yöntem ile bu tarz programlara artık son!!

KMSpico programını bilmeyenler için ufak bilgilendirme;

KMSpico Hakkında

KMSpico, herhangi bir Windows veya Microsoft Office sürümünü saniyeler içinde kalıcı olarak etkinleştirmek için en başarılı, sık güncellenen ve %100 temiz araçtır.

“KMS” (Anahtar Yönetim Hizmeti), Microsoft tarafından toplu olarak dağıtılan yazılımları etkinleştirmek için kullanılan bir teknolojidir (örneğin, kurumsal bir ortamda). KMSpico‘nun yaptığı, yüklü anahtarı bir toplu lisans anahtarıyla değiştirmek, makinenizde bir KMS sunucusunun öykünülmüş bir örneğini oluşturmak (veya yazılımın önceki yinelemelerinde, çevrimiçi KMS sunucularını aramak) ve ürünleri bu KMS’ye karşı etkinleştirmeye zorlamaktır. sunucu.

KMS aktivasyonu sadece 180 gün sürer, bundan sonra tekrar aktive edilmesi gerekir. Ancak, KMSpico kullanılarak, bu sayacı sıfırlamak için KMSpico‘yu günde iki kez çalıştıran bir etkinleştirme hizmeti oluşturulur.

GetKMSPico.com hiçbir şekilde Microsoft Corporation ile ilişkili değildir.

Aşağıdaki resimdeki gibi Windows’u etkinleştir yazısını görüyorsanız size vereceğim linkteki dosyayı indirip çalıştırın.

Windows 10 Orjinal Yapma

 

BURAYA tıklayarak dosyayı indirin.

 

Windows 10 Orjinal Yapma

İndirdiğin dosyayı dizinden çıkardıktan sonra “Windows_10_Dijital_Aktivasyon.cmd” yazana tıklayın.

( Açılmaz ise sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın)

Eğer bir lisansınız varsa ilk olarak “Windows10_Lisans_Kaldirma.bat ” dosyasına tıklayıp var olan lisansınızı kaldırmanız gerekiyor.

Windows 10 Orjinal Yapma

Karşınıza böyle bir ekran gelecek klavyenizden “1” tuşuna basarak devam edin zaten herşey çok basit yapamadığınız kısımlar olursa aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.


Buna benzer Püf Noktalar öğrenmek istiyorsanız Püf Noktalar kategorisine göz atabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu